Look 120

výrobce:Looker.CZ
katalogové číslo:Look 120
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:2 884 Kč

3 490 Kč

Look 120

Bytelný transportní kufr pro dlouhou zbraň

Doprava v rámci ČR zdarma

 

Tento robustní přepravní kufr je ideální pro přepravu nebo uskladnění dlouhých zbraní nebo jiných křehkých a na nárazy choulostivých předmětů. Níže uvedené parametry vám napoví, že se nejedná o srovnatený výrobek, který nabízejí někteří konkurenční prodejci. Pokud si dáte tu práci a srovnáte námi nabízený produkt se zmíněnými konkurenčními (těmi levnými), dojdete k závěru, že náš produkt zajistí téměř dokonalou ochranu proti nárazům, světlu, prachu i proti vodě. Krytí IP55, které je dobře známé především  elektrikářům, je dostatečně výmluvné. Je vybaven čtyřmi západkovými uzávěry, těsněním a má možnost uzamknutí dvěma visacímy zamky. Pěnová výplň uvnitř zajistí ochranu a vhodné uložení křehkých předmětů, kdy nedochází k samovolnému posouvání a nežádoucím pohybům uvnitř zavazadla. Další ochranu zajišťuje tlakový ventil k vyrovnávání vnitřního a vnějšího tlaku, který je instalován u středové rukojeti kufru. Slouží k vyrovnání tlaku mezi obsahem kufru a ostatním okolím před otevřením nebo po uzavření kufru. Pro snadnou manipulaci je kufr osazen celkem třemi madly (dvě krajní na krátkých stranách a jedním středovým). Na jedné z kratších stran jsou osazena pomocná kolečka.

 

Součástí balení je i pěnová výplň, která se skládá ze tří částí - horní ve víku s přítlačnými fixačními výstupky, dolní ve spodní části kufru a středová. Středová část pěnové výplně je perforovaná a lze ji upravovat postupným odnímáním (odřezáváním nebo odtrháváním) jednotlivých předřezaných dílků (kostiček). Je to patrné z detailu v první a druhé fotografii, která jsou v náhledu u této položky.

 

Upozorňujeme na rozdíl mezi fotografiemi a námi prodávaným výrobkem. Rozdíl je v tom, že na fotografiích jsou u dvou připravených otvotrů pro instalaci visacích zámků vidět kovové části, které u našeho produktu nejsou. U první řady prodaných kufrů jsme trvali na dodání v provedení s kovovými částmi. Po prozkoumání jsme ale přišli na to, že tyto kovové části nijak nezasahují do konstrukce kufru a jedná se pouze o povrchovou záležitost, která má budit dojem většího bezpečí. U dalších dodávek zboží jsme u výrobce na tomto provedení již netrvali, neboť ve výsledku na funkci nemá žádný vliv. Případné osazení visacími zámky by mělo v podstatě sloužit pro okamžitou vizuélní kontrolu toho, zda byl kufr v naši nepřítomnosti otevřen nebo ne. Tento kufr nemá primární funkci trezoru a neslouží jako ochrana proti zneužití !!! Je pouze na majiteli zbraně nebo jiných v kufru uložených předmětů, zda a kým bude zavazadlo nebo jeho obsah použitý nebo zneužitý.

 

Technické parametry

 

https://www.looker.cz/