Look 5020

výrobce:Looker.CZ
katalogové číslo:Look 5020
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 198 Kč

1 450 Kč

Look 5020

Bytelný transportní kufr

Doprava v rámci ČR zdarma

 

Tento robustní přepravní kufr je ideální pro přepravu nebo uskladnění různé elektrotechniky, foto komponentů nebo jiných křehkých a na nárazy choulostivých předmětů. Níže uvedené parametry vám napoví, že se nejedná o srovnatený výrobek, který nabízejí někteří konkurenční prodejci. Pokud si dáte tu práci a srovnáte námi nabízený produkt se zmíněnými konkurenčními (těmi levnými), dojdete k závěru, že náš produkt zajistí téměř dokonalou ochranu proti nárazům, světlu, prachu i proti vodě a proti louhu a kyselinám. Krytí IP55, které je dobře známé především  elektrikářům, je dostatečně výmluvné. Je vybaven čtyřmi západkovými uzávěry (dvě boční a dva čelní), těsněním a má možnost uzamknutí dvěma visacímy zamky. Pěnová výplň uvnitř zajistí ochranu a vhodné uložení křehkých předmětů, kdy nedochází k samovolnému posouvání a nežádoucím pohybům uvnitř zavazadla. Další ochranu zajišťuje tlakový ventil k vyrovnávání vnitřního a vnějšího tlaku, který je instalován pod rukojetí kufru. Slouží k vyrovnání tlaku mezi obsahem kufru a ostatním okolím před otevřením nebo po uzavření kufru.

 

Součástí balení je i pěnová výplň, která se skládá ze dvou částí - horní ve víku s přítlačnými fixačními výstupky a dolní ve spodní části kufru. Dolní část pěnové výplně je perforovaná a lze ji upravovat postupným odnímáním (odřezáváním nebo odtrháváním) jednotlivých předřezaných dílků (kostiček).

Případné osazení visacími zámky by mělo v podstatě sloužit pro okamžitou vizuélní kontrolu toho, zda byl kufr v naši nepřítomnosti otevřen nebo ne. Tento kufr nemá primární funkci trezoru a neslouží jako ochrana proti zneužití jeho obsahu !!!

 

Mimo základní fotografie v náhledu jsem přiložil také dvě, na kterých je vidět konkrétní využití. V tomto případě je v kufru uložena sada čtyř vysílaček s příslušenstvím (nabíječky, adaptéry, propojovací kabely, krkafony, dvě sady antén, 8 kusů náhradních baterií) a další předměty (dozimetry, skener frekvencí, svítilna, ...).

Vše je pohromadě a připraveno kdykoliv k převozu a k použití a vždy s pocitem klidu, že se tyto na vlhko- a nárazu- choulostivé předměty nacházejí v bezpečném uložení.

 

Technické parametry

 

https://www.looker.cz/